O nas

Biuro konstrukcyjne MProjekt z siedzibą w Warszawie – zaufaj profesjonalistom i ciesz się z efektów

Biuro konstrukcyjne MProjekt od wielu lat świadczy profesjonalne usługi projektowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, mając świadomość, że to od przygotowanych przez nas projektów konstrukcji budowlanych zależy, jaki będzie efekt. Staramy się również być elastyczni, dążąc do tego, by w pełni zrealizować oczekiwania naszych Kontrahentów. Takie podejście sprawiło, że zyskaliśmy opinię solidnego partnera biznesowego, z którym warto współpracować.

Zależy Ci na najwyższej jakości projektach konstrukcji budowlanych? Skorzystaj z proponowanych usług – zapraszamy Klientów z województwa mazowieckiego i nie tylko!

Wykonujemy projekty konstrukcji budowlanych zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Wydajemy również opinie techniczne oraz ekspertyzy, a także świadczymy usługi doradcze. Nasze dotychczasowe realizacje znajdziesz tutaj. Działamy na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i województwa mazowieckiego. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy.